Actuele lijst van deelnemers

Dit zijn de deelnemers met een actuele aansluitovereenkomst met stichting Nuts.

Zelf ook deelnemer worden? Lees hier meer over de procedure.

Organisatie Contactpersoon E-mailadres
Adapcare Paul van Zagten p.van.zagten@adapcare.nl
BovenMaas prenataal bv Eric Smith eric.smith@bovenmaasprenataal.com
CareConnections B.V. Jos Koppelaar jos@careconnections.nl
Deloitte Consulting bv Maurice Fransen mfransen@deloitte.nl
Ecare Software B.V. Dennis Snippert dennis.snippert@ecare.nl
Enovation B.V. Daniël Schut daniel.schut@enovationgroup.com
Gerimedica Titia van Malestein t.vanmalestein@gerimedica.nl
HINQ Hans Niendieker hans.niendieker@hinq.nl
Lable Taco Jan Osinga taco.jan.osinga@lable.nl
Nedap Healthcare Ruben Doornweerd ruben.doornweerd@nedap.com
NLcom Robin Diederen diederen@nlcom.nl
Parsek Gasper Andrejc healthcare@parsek.com
PinkRoccade Care Mark Byrman mark.byrman@pinkroccade.nl
SDBGroep Bart Rings ecd@sdbgroep.nl
Syntilio B.V. Raoul Zaal raoul@syntilio.com
Tenzinger Frans Plaisier frans.plaisier@tenzinger.com
Tribe Agency B.V. Daan Gönning d.gonning@tribeagency.nl
Zorg & Welzijn Connect Harrie Huisman harrie@zwconnect.nl
Zorgdomein Herre Uittenhout uittenhout@zorgdomein.nl